BÖCKER, 2 volymer. VIE DE CATHERINE II, IMPERATRICE DE RUSSIE I-II. Paris, 1797.

47694. BÖCKER, 2 volymer. VIE DE CATHERINE II, IMPERATRICE DE RUSSIE I-II. Paris, 1797.

Halvfranska band.

Slitage och smärre skador. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band.

Antal besök: 1 013