PLÄD, ylle, Tidstrands, 1900-tal.

476946. PLÄD, ylle, Tidstrands, 1900-tal.

Pläd med fransar i beige, brun samt röda toner
Längd 180, bredd 140 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 180, bredd 140 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 405