KAFFESERVIS, 33 delar, Bavaria, 1940-tal.

47693. KAFFESERVIS, 33 delar, Bavaria, 1940-tal.

Koppar 12 st
Tefat 12 st
Assietter 6 st.
Kaffekanna, sockerskål, gräddsnipa.

1 st Assiett med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar 12 st
Tefat 12 st
Assietter 6 st.

1 st Assiett med nagg.

Antal besök: 1 133