POTTSKÅP/SÄNGBORD, med stenskiva, tidigt 1900-tal.

476875. POTTSKÅP/SÄNGBORD, med stenskiva, tidigt 1900-tal.

Längd 42, bredd 37, höjd 75 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 631