BISKVIFLICKDOCKA, ca 1900-10-tal. Märkt Heubach-Köppelsdorf, Tyskland.

47657. BISKVIFLICKDOCKA, ca 1900-10-tal. Märkt Heubach-Köppelsdorf, Tyskland.

Höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 705