PLÅTSKYLT, Läkerol, 19/2000-tal.

476490. PLÅTSKYLT, Läkerol, 19/2000-tal.

38,9 x 29 cm.

Enligt uppgift senare tillverkning för jubileum.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

38,9 x 29 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 576