GOLVLAMPA med stenfot, 5 armad, 1900-talets senare del.

476464. GOLVLAMPA med stenfot, 5 armad, 1900-talets senare del.

Metall med marmorfot.
Höjd ca 200cm.

Ålders samt bruksslitage. Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall med marmorfot.
Höjd ca 200cm.

Antal besök: 2 784