Skrivskåp om kring 1750, fanerat i valnöt. Tudelat. inrede av lådor bakom skrivklaff. Originalbeslag och lås.
Höjd 205 cm Bredd 101 cm.
Fanerskador m.m.
Nyckel/nycklar finns.
Höjd 205 cm Bredd 101 cm.
Fanerskador m.m.
Nyckel/nycklar finns.