SKÅP, senbarock.

SKÅP, senbarock.
476433. SKÅP, senbarock.

Skrivskåp om kring 1750, fanerat i valnöt. Tudelat. inrede av lådor bakom skrivklaff. Originalbeslag och lås.
Höjd 205 cm Bredd 101 cm.

Fanerskador m.m.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
476433. SKÅP, senbarock.

Höjd 205 cm Bredd 101 cm.

Fanerskador m.m.

Nyckel/nycklar finns.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 933