GRUVLYKTA, mässing, Authentic Sailing Wear, New York, 1900-talets andra hälft.

476428. GRUVLYKTA, mässing, Authentic Sailing Wear, New York, 1900-talets andra hälft.

Total höjd ca 30 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 30 cm.

Antal besök: 1 055