PETER MARTENSEN. Canovas folder, 2 st, etsningar nr EA, signerade P Martensen och daterade -90.

476419. PETER MARTENSEN. Canovas folder, 2 st, etsningar nr EA, signerade P Martensen och daterade -90.

121x9,3 cm respektive 11,5x9 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 452