PETER MARTENSEN. "Canovas folder", 2 st, etsningar nr 6/10, signerade P Martensen.

476418. PETER MARTENSEN. "Canovas folder", 2 st, etsningar nr 6/10, signerade P Martensen.

12x9,5 cm respektive 12,5x10,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 389