PETER MARTENSEN. "Canovas folder", 2 st, etsningar nr 6/10, signerade P Martensen.

476416. PETER MARTENSEN. "Canovas folder", 2 st, etsningar nr 6/10, signerade P Martensen.

Båda 11x9 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda 11x9 cm, oramad.

Antal besök: 497