TRÄLÅDOR, 5 st samt RESVÄSKOR, 2 st, 1900-talets första hälft.

476329. TRÄLÅDOR, 5 st samt RESVÄSKOR, 2 st, 1900-talets första hälft.

Låda Sunlight soap längd 69 cm.
Låda Calpack Fruits längd 41,5 cm.
Låda Liljeholmens stearinfabriks AB längd 72 cm.
Låda Jim Wade apples längd 49 cm.
Låda utan reklamtext längd 65 cm.
2 resväskor längd 50 och 65 cm.

Omfattande skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande skador, slitage.

Antal besök: 639