SCHÄSLONG, 1800/1900-tal.

SCHÄSLONG, 1800/1900-tal.
476318. SCHÄSLONG, 1800/1900-tal.

Längd ca 188 cm, bredd 69 cm, rygghöjd 103 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 513