SAMLING SILVERFÖREMÅL, England, 18/1900-tal, vikt 853 gram.

476300. SAMLING SILVERFÖREMÅL, England, 18/1900-tal, vikt 853 gram.

Samling engelska silverföremål, bl.a. skål, sockertänger, teskedar, brevkniv, bläckhorn, tändsticksask, saltkar, smörsnäcka mm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 585