PETER MARTENSEN. Thomas Moore, Teckning/lavering, signerad PM och daterad -82.

476256. PETER MARTENSEN. Thomas Moore, Teckning/lavering, signerad PM och daterad -82.

Bladmått: 23x29,5 cm, oramad.

Något gulnad samt med mindre hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 23x29,5 cm, oramad.

Antal besök: 929