PETER MARTENSEN. Studie, teckning, signerad PM och daterad -83.

476237. PETER MARTENSEN. Studie, teckning, signerad PM och daterad -83.

Bladmått: 29,5x21 cm, oramad.

Mindre hanteringsveck samt något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 29,5x21 cm, oramad.

Antal besök: 699