SKRIVBORDSLAMPA, metall/plåt, industrimodell, 1900-tal.

476236. SKRIVBORDSLAMPA, metall/plåt, industrimodell, 1900-tal.

Längd ca 100 cm.

Bruksslitage, smärre märken & repor.
Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 100 cm.

Fungerar.

Antal besök: 319