Gomér & Andersson Norrköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURER, 4 st, porslin, bl a Nao, Spanien, 1900-talets andra hälft.
476151. FIGURER, 4 st, porslin, bl a Nao, Spanien, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 12-19 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 12-19 cm.
Smärre ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
254