GLASSERVIS, 38 delar snarlika, Trelleborg, 1900-talets andra hälft.

476142. GLASSERVIS, 38 delar snarlika, Trelleborg, 1900-talets andra hälft.

9 vinglas, 12 champagnekupor, 12 longdrinkglas och 5 starkvinsglas. Några med etikettmärkning. Vinglasens höjd ca 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 570