ALLAN HANSON. "The Quest", olja på duk, signerad.

476122. ALLAN HANSON. "The Quest", olja på duk, signerad.

ca 61 x 50 cm.

Åldersslitage. Ytsmuts. Ram lös. Bucklig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 61 x 50 cm.

Antal besök: 318