ALLAN HANSON. "The Prophet", olja på duk, signerad.

476102. ALLAN HANSON. "The Prophet", olja på duk, signerad.

39 x 47 cm
Oramad.

Åldersslitage. Ytsmuts. Bucklig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 47 cm
Oramad.

Antal besök: 548