VATTENKARAFF, glas, märkt "SJ" (Statens Järnvägar), 1900-talets andra del.

476101. VATTENKARAFF, glas, märkt "SJ" (Statens Järnvägar), 1900-talets andra del.

Höjd 30 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 4 073