SKÅL, glas, "Sofiero" Gunnar Cyrén, Orrefors.

476052. SKÅL, glas, "Sofiero" Gunnar Cyrén, Orrefors.

Oval skål med rutslipad dekor.
Höjd 15 cm.
Längd 30 cm.
Bredd 23 cm.
Signerad Orrefors GC.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.
Längd 30 cm.
Bredd 23 cm.
Signerad Orrefors GC.

Bruksskick.

Antal besök: 2 352