BORD, Ferdinand Lundqvist, 1900-tal.

47601. BORD, Ferdinand Lundqvist, 1900-tal.

Höjd 75 cm, längd 120 cm, bredd 84 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 474