HEDVIG SKARSTEDT. Olja på duk, Strandvy, Skagen, signerad HS, otydligt daterad -09?

475999. HEDVIG SKARSTEDT. Olja på duk, Strandvy, Skagen, signerad HS, otydligt daterad -09?

24 x 38,5 cm.
Mått med ram 39 x 53 cm.
A tergo signatur Hedvig Skarstedt.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 38,5 cm.
Mått med ram 39 x 53 cm.

Antal besök: 2 462