KAMERA, Zeiss Ikon Nettar 518/16, 1900-tal.

475979. KAMERA, Zeiss Ikon Nettar 518/16, 1900-tal.

No: X71753.
Kommer i original kamerafodral.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

No: X71753.

Bruksslitage.

Antal besök: 713