MÖBELGRUPP, 5 delar, Bambu, troligen Koreanskt, 1900-talets första hälft.

475939. MÖBELGRUPP, 5 delar, Bambu, troligen Koreanskt, 1900-talets första hälft.

2 stolar höjd 87
Hörnstol höjd 80
Pall höjd 48
Bord längd 62, bredd 42, höjd 73 samt utfällbar klaff bredd 30 cm.

Slitagae, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 stolar höjd 87
Hörnstol höjd 80
Pall höjd 48

Slitagae, skador.

Antal besök: 455