KANDELABER , mässing samt marmor, 1900-tal.

475900. KANDELABER , mässing samt marmor, 1900-tal.

Kandelaber med hållare för fem ljus, höjd 34 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 226