FICKUR, 3 st, silver, Tyskland, 1900-talets första hälft.

475875. FICKUR, 3 st, silver, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Fickur, Remontoir 10 rubis, Stämplad 0,800. Diameter 3,5 cm.
Fickur, Galonné, silver, Stämplad 0,800. Diameter 5 cm.
Fickur, Ancre 15 rubis Spiral Breguet. Stämplad 0,800. Diameter 5 cm.

Skador, slitage, defekt.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage, defekt.
Ej funktionstestade.

Antal besök: 840