STIG LINDBERG, 4 delar, porslin, "Retro edition", 1900-tal.

475861. STIG LINDBERG, 4 delar, porslin, "Retro edition", 1900-tal.

Märkta undertill: Modern design efter mönster av Stig Lindberg.
Två muggar.
En skål.
Ett fat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två muggar.
En skål.
Ett fat.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 865