SKOMAKARLAMPOR, 2 st, tidigt 1900-tal.

475776. SKOMAKARLAMPOR, 2 st, tidigt 1900-tal.

Kupor av vitt glas. Fästen av mässing. Diameter ca 36-37 cm.

Ny eldragning krävs. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 450