LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Erik Fleming, Norrahammars Bruk, 1930.

475771. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Erik Fleming, Norrahammars Bruk, 1930.

Stämplade "Norrahammars Tenn, D8". Höjd ca 25,5 cm.

Slitage. I ljuspipa lagad med lim samt mässingsskruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 890