TAKLAMPA, Tiffanystil, Nostalgia Design, 1900-talets andra hälft.

475768. TAKLAMPA, Tiffanystil, Nostalgia Design, 1900-talets andra hälft.

Kupa med infällda glaspartier i olika färger. Diameter ca 46 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 687