FORMAR, 3 st, flintgods, "Pyro" Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

47572. FORMAR, 3 st, flintgods, "Pyro" Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Nr 22, 266 och 270.

Bruksslitage. Smärre glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 22, 266 och 270.

Antal besök: 1 019