ARMBANDSUR automatic, OMEGA Seamaster Cosmic 2000, tidigt 1970-tal.

475722. ARMBANDSUR automatic, OMEGA Seamaster Cosmic 2000, tidigt 1970-tal.

Caliber 1012, boettnummer 166.128, armband ej original, uret fungererar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion. Intyg från Björkegrens urmakeri medföljer.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 2 452