TOALETTBORD, Karl Johan, omkring 1800-talets mitt.

475721. TOALETTBORD, Karl Johan, omkring 1800-talets mitt.

Längd 105, djup 46, höjd 130 cm.

Bruksslitage, skador på "staketen", smärre fannérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 748