LEON GISCHIA(1903-1991). Färglitografi, signerad.

475715. LEON GISCHIA(1903-1991). Färglitografi, signerad.

Komposition, ca. 41x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, ca. 41x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 807