SÄNG, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

475645. SÄNG, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Mahogny, höjd ca. 145 cm. Madrass, ca. 190x102 cm.

Skada på krön, slagmärken, repor, fläckar, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 398