BYRÅ och BORD, "Casino", Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Tingströms, 1900-talets andra hälft.

47562. BYRÅ och BORD, "Casino", Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Tingströms, 1900-talets andra hälft.

Byråns mått; längd 50, bredd 48, höjd 59 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 2 346