KRUKOR, 16 st, keramik, bland annat Ekeby.

475622. KRUKOR, 16 st, keramik, bland annat Ekeby.

Höjd ca. 6-13 cm.

Slitage, sprickor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 6-13 cm.

Slitage, sprickor, nagg.

Antal besök: 904