STOL, Arne Vodder för France & Daverkosen. 1900-talets andra hälft.

475621. STOL, Arne Vodder för France & Daverkosen. 1900-talets andra hälft.

Teak, brun skinnklädsel, ryggtavla med flätad korg, skyltmärkt FD.

Slitage, repor, skador på klädsel, ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 065