KARMSTOLAR, 4 st, Nesto, Nässjö stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

475611. KARMSTOLAR, 4 st, Nesto, Nässjö stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

En stol brännmärkt, Nässjö Stolfabrik AB, Nesto Y9, Made in Nässjö/Sweden.
Sitthöjd 41 cm.

Bruksslitage, skador, repor, fläckar, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 41 cm.

Antal besök: 3 615