ÅKE WICKSTRÖM. Figurscen, Olja på duk, 1900-tal.

475555. ÅKE WICKSTRÖM. Figurscen, Olja på duk, 1900-tal.

Människor framför hus, höjd 32 cm, bredd 40 cm.

åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 292