HALLBYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

475543. HALLBYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Mahogny. 3 lådor och stenskiva. Längd 64 cm, bredd 31 cm, höjd 62 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 467