ANNA-KATARINA HERMANSSON. Olja på duk. Signerad.

475538. ANNA-KATARINA HERMANSSON. Olja på duk. Signerad.

Monterad på papper.
Bildmått 15 x 20.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterad på papper.
Bildmått 15 x 20.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 362