GITARR, J & D , By Jack & Danny brother, No W- 400 B y.

475521. GITARR, J & D , By Jack & Danny brother, No W- 400 B y.

Längd 104 cm.

Bruksslitage
Repor och märken
En sträng saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 104 cm.

Bruksslitage
Repor och märken
En sträng saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 963