SNAPSGLAS, 6 st, silver, stämplade AÖG, 1951.

475386. SNAPSGLAS, 6 st, silver, stämplade AÖG, 1951.

I etui märkt "Juvelerarfirma Isak Mobeck & Söner, Drottninggatan 44, Norrköping". Glasens höjd ca 13 cm. Vikt ca 277 gram.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 810