VILSTOL med FOTPALL, 1900-talets första hälft.

475360. VILSTOL med FOTPALL, 1900-talets första hälft.

Rotting/korg, lösa dynor. Ställbar.

Bruksslitage. Band ställvis släppt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 653