MACHETE samt KNIVAR 2 st, 1900-tal.

475328. MACHETE samt KNIVAR 2 st, 1900-tal.

Längsta längd ca 63 cm.

Slitage. Ett set saknar troligen delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 63 cm.

Antal besök: 458